Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prezentace fotek

Ahojte mám dotaz, hledám nějaky soft na fotky, myslím tím, že budu mít prezentaci fotek ze školy a pod tím by hrala hudba, jako soft použít? Děkuju

Pokud to jsou "jen" fotky, tak je nejjednodušší to pustit jako prezentaci fotek z adresáře třeba v Zoneru nebo jiném (free) programu (Irfan, Xnview, apod.), hudba se tam dá obvykle taky zapnout (nebo prostě spustit nezávisle). Ty "prezentace" typu PowerPoint obvykle značně komprimují a znehodnotí fotky, obzvlášť při prohlížení s větším rozlišením (4k).