Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapojení zdroje nefunguje "pár" kláves

Ahoj všem,

už si nevím rady, tak zkouším zde..
Pořídil jsem NB Dell Vostro 7590.. naistaloval systém, ovladače přes Dell asistenta a zjistil jsem, že při připojeném zdroji nefungují klávesy "esc","tab",";" a "q" NB má i port usb-c, tak jsem zkusil napájet přes tento port a těch zmíněných pár kláves pořád nefunguje. Ale když Nb odpojím od zdroje, restartuji NB a NB je napájen z baterie, tak klávesnice normálně funguje jak má.
Neví někdo prosím na co se zaměřit?

Děkuji

NB je z druhé ruky, ale ze zahraničí, tak nevím jestli chyba je dlouhodobá nebo to je hen u mě.. každopádně zkusím s externí klávesnicí, ale když je klávesnice při napájení z baterky funkční, tak nejedná se spíše o softwarovou chybu??

Díky

bez rozborky to nepůjde. Třeba je tam někde šprcnutý vypadený šroubek nebo jiný vodivý odpadený kus pajšlu. V horším případě to bude deska, a tam opravu moc nevidím.

edit: notes bych rozebral a zkusil klofnu vytaženou mimo palmrest (plus zevrubně prohlédnout okolí desky, případně rovnou vytřepat bordel.) Pokud bude mimo svou běžnou pozici fungovat, je třeba hledat, kde se co dotýká.