Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook a net

Ahoj, mohl byste mi někdo poradit, jak se připojit na net z notebooku, když Wifi má soused? Nebo jestli si musim koupit wifi extra pro sebe.
Dík

ještě je dobré upřesnit, co to má ten soused:
1) přijímá wifi signál od svého providera? tak má přijímací anténku, a nastavené nějaké parametry, tam se nejspíš nechytáš (leda s kabelem z jeho routeru).
2) má doma třeba router s wifi, a vysílá si signál po bytě (a přes zeď)? záleží na jeho zabezpečení, ale každopádně bych se s ním zkusil domluvit.