Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrôtová klávesnica nefunguje

Ahojte prosím potrebujem poradiť mám Notebook a kúpil som bezdrôtovú klávesnicu s myšou problém mám taky že klávesnica mi išla v pohode aj myš a teraz mi ide iba myš ...dával som do klávesnici úplne nové baterky a svieti mi červená dióda na klávesnici ako keby boli baterky vyštavene a
Pri tom sú úplne nové.. skúšal som aj porty tie sú v pohode klávesnicu dom aj precistil neviem ako ďalej postupovať dík za každé info

Změna hloupého předmětu, původně: Ahojte (host)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Nedal si tam náhodou nabíjatelné baterky? Niektoré zariadenia nevedia pracovať s nabijatelnými 1,2V baterkami,vyžadujú 1,5V AA/AAA baterky……to že sú baterky nové,ešte neznamená ,že sú aj dobré….

Jsou ty baterie 100% nabité? Ikdyž jsou nové, nemusí při špatném skladování být plné energie. Zkus je vyměnit, ale dej tam určitě alkalické baterie. Některé ty bezdrátové bazmeky žerou energii baterií ikdyž je nepoužíváš. Jen na test před reklamací, pokud to nebude fungovat. Taky to můžeš zkusit znovu spárovat. Pokud nezabere ani jedno z toho, tak to reklamuj. Nic jiného se vymyslet nedá.
Kdysi dávno nám takto blbnul digitální foťák. V menu byla sice volba Alkaline a Ni-Mh, ale správně funguje jen na alkalických bateriích. Je to ale jen tip co vyzkoušet před reklamací.