Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WordPress - Jak nastavit pozici a velikost elementu podle jiného?

Dobrý den,

Mám WP šablonu, která umožňuje přidat boční panel. Když však na začátek stránky přidám slider, překrývá ho. Podle podpory šablony je to normální chování, na kterou má funkci (ale pochopitelně v placené verzi)

Naštěstí jsem to vyřešil pomocí kódu.

jQuery(document).ready(function( $ ){
    $("#slider-pro-3-1434").prependTo("#main");
});

Bohužel je to pouze částečně, poněvadž jsem ho vyjmul z elementu, který definoval jeho velikost i pozici.

Vyřešit tento problém už se mně nepoadařilo.

Prosím o radu,

Děkuji

PS. Jedná se o tento web - odkaz

Ten web je zdánlivě "funkční", ale jeho většinu tvoří zdrojový kód napřímo vložený do stránek jako text.

To je pouze kód z původní šablony, které tahle nerozumí, proto tam zobrazuje nesmysly. To prosím ignorujte.

Po nějakém bočním panelu není ani vidu, ani slechu.

Je to hned pod tím sliderem obrázků (chápu, že jsou momentálně obrovské, protože jsou přes celou šířku).

Boční panel momentálně obsahuje pouze example.

Tady níže máte printscreen pro lepší znázornění

Tak podařilo se mně dosáhnout určitého pokroku. Přidal jsem kód

$("#slider-pro-3-1434").addClass("ct-container");

který přidá slideru třídu, kterou mám ten div pod ním se správnou šířkou a pozicí.

Avšak, funguje to dost podivně. Odsazení vlevo je správně, ale pouze to.

Když však zapnu debug mód, tak se to nastaví na hodnotu, kterou přesně potřebuji.

Tohle vůbec nedává smysl.

Nevíte, čím to je, prosím?