Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hudba se sama pozastavuje

Dobrý den,

Při hraní hudby na telefonu přes Spotify se mi sama pozastavuje hudba, jak přes bluetooth reprák tak sluchátka, s tím že tlačítka vyhrazená na repráku i sluchátkách k znovu zapnutí hudby nefungují, musím prostě vytáhnout mobil a znovu hudbu zapnout. Děje se to celkem často, začalo to nedávno, pár dní zpět.

Mobil mám Realme GT2 Pro. Děkuji moc za případnou pomoc

Řešení:

Ak chcete aby konkrétna app bežala na pozadí musíte jej činnosť povoliť nasledovne..
- Optimalizácia - Batéria - Setrenie baterie - OFF
- Optimalizácia - Batéria - Aplikácie - Vyber app ktorú chceš - Žiadne obmedzenia
- Optimalizácia - Sprava autom. spustenia - Vyber app ktoru chcete

Ďalej odporúčam vypnúť v Nastavenia - Ďalšie nastavenia - Možnosti pre vývojárov - Optimalizácia RAM - OFF

App je tiež dobre uzamknúť v RAM:
- Spusti app
- minimalizuj
- otvor správcu RAM
- potiahni ikonu app nadol

Ak chcete aby konkrétna app bežala na pozadí musíte jej činnosť povoliť nasledovne..
- Optimalizácia - Batéria - Setrenie baterie - OFF
- Optimalizácia - Batéria - Aplikácie - Vyber app ktorú chceš - Žiadne obmedzenia
- Optimalizácia - Sprava autom. spustenia - Vyber app ktoru chcete

Ďalej odporúčam vypnúť v Nastavenia - Ďalšie nastavenia - Možnosti pre vývojárov - Optimalizácia RAM - OFF

App je tiež dobre uzamknúť v RAM:
- Spusti app
- minimalizuj
- otvor správcu RAM
- potiahni ikonu app nadol