Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aliexpress - zmizely objednávky a nastavení účtu

Léta mám účet na Aliexpress. Dnes z účtu všechno zmizelo. Přihlášení funguje, ale účet se tváří jako zcela nový, bez jakýchkoliv záznamů, evidence objednávek a veškerého nastavení, adres atd. Nevíte co s tím?

Změna tupého předmětu, původně: Aliexpress záhada (host)

Mě se taky nedávno "vysypal", byl tam nastavený nějaký divný font - klikyháky zprava doleva (nikoli splašená plíseň, ani rozsypaný čaj) a vůbec to vypadalo divně a nešlo to rozumně přepnout.

Tak jsem to pozavíral, smazal cookies a tak podobně, vypnul prohlížeč (jakože úplně, nejen pozavíral okna), a pak to zkusil znovu a furt blbě, tak jsem to zopakoval a zkusil znovu druhý den a to už to naběhlo skoro dobře a na třetí pokus už to bylo v pořádku. Akorát ta grafika je tam místy trochu jiná, asi tam něco upravovali.

Takže bych doporučil to takhle pročistit a zkusit znova zítra, třeba bude líp :)

Urcite jsi prihlaseny spravnym uctem?

Ja mam svuj ucet u Ali registrovan na gmail adresu, ale obcas mne to prihlasi primo pres integrovane google prihlasovani. Ackoliv je to na stejnou mailovou adresu, jedna se o dva ruzne ucty.
Zkus se tedy odhlasit a znovu rucne prihlasit (tj. nepouzit ulozene prihlasovaci udaje).