Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průzkumník souborů - co to je a jak se tam maže?

Mám NB s W10. Náhodou se mi otevřelo okno "Průzkumník souborů", ani jsem nevěděl, že tam něco takového mám. V okně je mimo jiné výčet "Poslední soubory" a jsou tam i názvy souborů co jsem smazal, vysypal z koše a smazal i v okně "Naposledy otevřené". Když na ten název souboru kliknu, nic se neotevře, asi už v počítači skutečně není.

Jak mazat názvy smazaných souborů i v okně "Průzkumník souborů"?

loading...

To je fakt. Ovšem dodnes netušil, co je Průzkumník a že ho v PC má a najednou potřebuje v něm něco mazat. Stačilo by ho neotvírat a vše nechat, stejně tím nic nezíská a sledován snad taky doma není. Jen by mě zajímalo, čím dosud spravoval soubory a složky, asi má TC nebo M602.:-)

Spíš je to zvyk ze zaměstnání.
Kdysi ajťák ve firmě co jsem měl potěšení být tam zaměstnaný obešel s foťákem firemní počítače a vyfotil historie prohlížení. Asi to po něm chtěl pan majitel. Ne že bych byl velký hříšník, ale od té doby jsem zvyklý historie prohlížení mazat. I když co jsem v důchodu už každému může být profesor Putna jestli koukám na porno pětadvacet hodin denně.
Akorát mne překvapilo, že v počítači je ještě někde ukládané něco co mám ve zvyku mazat.
:-(
Вот техника большая.

Asi si pleteš průzkumník souborů (explorer.exe) s internetovým prohlížečem (dříve Internet Explorer- iexlorer.) V průzkumníku žádnou historii z webu myslím nenajdeš, jen stažené a uložené soubory. Takže když nestahuješ, nic tam není. A v internetovém prohlížeči si můžeš nastavit neukládat historii nebo ji mazat při ukončení. Nebo ten anonymní režim. Takže na porno můžeš koukat těch 25 hodin denně klidně dál.:-D