Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s formátovaním USB ssd flash disku

Nemôžem žiadnym spôsobom sformátovať toto zariadenie.Už som skúšal všemožné aplikácie ako napr.Rufus ,cez príkazový riadok a iné a vždy sa to skončilo neúspešne.Áno vidím v logu aj toto:Disk is uninitialized, initializing it to GPT ,napriek tomu sa s ním dá pracovať Windows ho vidí súbory sa naň dajú zapísať ,dajú sa kopírovať a pod.,ale keď ich odstránim ,po opätovnom pripojení do PC sú tam tie súbory znovu.Na tej fleške je nejaká skurv.ochrana.Máte nejaké nápady?Prikladám nejaké prílohy pre objasnenie.

kdyz to 20 let neumi m$, co chces po beznych userech.
ale problem je jen v tom, ze jde o fakedisk (podvodna velikost, po prekroceni to selze).
zadny ssd 4tb nestoji 40 fufniku, ani na alienexpress.
a protoze taxatel naznacuje, ze si druhy stejny krap poridil kamos, ceka ho stejna ztrata dat taky.