Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak smazat číslo z displeje při volání

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Při volání na zákaznickou linku určité společnosti, jsem měl zadat nějaké čísla v jejich automatě a pak to chtělo číslo smlouvy. Jenže stále na displeji bylo číslo co jsem zadal pro pokračování v automatu a číslo smlouvy se k němu připisovalo a automat hlásil špatné číslo. Jak předchozí číslo smazat? Na mobilu při vyvolání klávesnice není tlačítko mazání. Fakt nevím jak na to. Děkuji za jakoukoliv odpověď a omlouvám se, pokud to píši jak trotl. :-)

Takže ještě jednou: tlačítko mazání neexistuje a existovat nemůže, protože v DTMF nic takového není. Pokud nechápeš co je to DTMF, tak v podstatě "pípání" v slyšitelném pásmu, které projde tím 3kHz pásmem vyhrazeném pro telefonní hovor (tzv. in-band). Proto taky nemá smysl něco "mazat", když kompletní zpracování tohoto pípání je na druhé straně (tel. ústředna). Jakmile v té tvé pípací gamesce postoupíš do dalšího levelu, automat na předtím odpípané volby vůbec nebere ohled.

Jinak jsem se nad tvým "bádáním" fakt dlouho smál, asi budeš mladší ročník. :-D Tvůj problém je buď v tom, že mačkáš tlačítka moc rychle a ústředna nevyhodnotí odeslanou dvojfrekvenci správně, nebo mají chybu ve vlastním zpracování či informačním systému.

:-) No mladší ročník nejsem, ale nevylučuji, že tomu nerozumím a dokáži připustit, že bude možná chyba mezi židlí a klávesnici.
Každopádně to zrekapituluji. Zavolám na číslo a automat po mě chce zmáčknout číslo pro pokračování. Oki, vyvolám klávesnici a dám číslo. Pak po mě chce číslo smlouvy. Tak píši čísla podle smlouvy pomalu abych se nespletl. Ale poté automat opakuje číslo i s číslem co jsem zadal před číslem smlouvy a hlásí neplatné číslo. Toť celé,celý problém. Jen jsem nevěděl jak na to, tak proto vzniknul můj dotaz :-)