Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechtěná ruština

Sporadicky mi do některých webů leze ruština, přesto, že to nejsou ruské weby a jako default je nastavena angličtina. V poslední době jsem to pozoroval třeba u Aliexpressu, nebo Discogs.com. Tam mi automaticky skáče discogs.com/ru/ a nelze se toho zbavit. Co s tím?

Zřejmě máš IP adresu od poskytovatele z UA rozsahu. IP v4 adres není moc, takže poskytovatelé skupují volné. A pokud to nějaký poskytovatel webu řeší automaticky podle rozsahu...
Řešením je na tom webu nastavit správnou češtinu a pokud je to ten případ, pak pořádat poskytovatele, aby rozsah zaregistroval jako český