Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s obrazovkou (ntb)

Dobrý den, prosím o radu. Mám ntb Acer Swift 3 (Windows), pracuji s ním už šestý rok (pro někoho prehistorie, haha). Všechno jede, jak má, ale poslední měsíce mi často vypne obrazovka, zničehonic zčerná, ačkoliv ntb dále jede. Nejde s tím dělat nic jiného, než ntb úplně vypnout a zase nahodit. Stává se to nezávisle na vytížení nebo zapnutých programech. Může být problém v baterii, pomohla by výměna? Za případné rady děkuji, Lily

No a od kdy to dělá? Neinstalovalas nějaké aktualizace nebo nové ovladače? Win tam máš jaký? Podívej se na schéma napájení, jestli tam nemáš nastavený úsporný režim nebo režim spánku či hibernaci. Občas ten napájecí režim blbnul tak, že PC uspal, ale vše kromě obrazovky jelo dál. Zkus tam na zkoušku nastavit na "nikdy" a uvidíš, jak se to bude chovat.

nikoli. kdyz zhasne podsviceni, je to problem napajeciho invertoru.
napriklad v takovem pripade stale funguje vzdaleny pristup na ten ntb. kdyby byl problem s ramkou ci s ramem, tak to mozne neni.

ale o to nejde. jestli ntb nejel cely zivot ze sitoveho adapteru, baterka to ma nejspis za sebou.
kdyz chce tazatel pokracovat v uzivani 6 let stareho shitu, vymenou baterky by mel zacit.