Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké reproduktory k PC do 1.000,- Kč

Už mě omrzeli plastové repráky 2 x 1W a chtěl bych zkusit něco lepšího. Vím, že v dané cenové relaci to nebude žádná bomba, ale nechtěl bych se spálit - aby byl poslech alespoň trochu zážitek. Použití bude především na přehrávání hudby (takový ten střední proud - žádný tvrdý rock), nějaký ten film a tak.
Taky mě ještě omezuje jedna věc - prostor - na stole nemám příliš místa.

Zatím se mi docela líbí následující:

Redstar RS-205
Genius SP-350
Genius SP-HF 850X nebo 1100X - i když ty jsou už rozměrově dost velké (ale ještě by se to snad nějak zvládlo)
Creative Inspire 280
Logitech X-140

Nejvíc se mi zatím zamlouvají ty Redstary nebo nějaký ten Genius ve "drěvě". Ale stále nevím, poslechnout si je nikde nemohu - recenze na tyto typy nejsou žádné. Jak pročítám různé názory, tak někdo hodnotí Geniusy špatně (chčí/vrčí), někdo jako vynikající (v cenové kategorii).
Poraďte prosím na záklafdě vlastní zkušenosti či názorů ve Vašem okolí. Určitě mi to pomůže při mém rozhodování. Díky.

nějaké 2.1 s jednoduchým "dálkovým" ovládáním na stole.
2.0 jen zabírají zbytečné místo na stole, a nemají ve stejné ceně na ten objem (dolní okraj pásma) co umí subwoofer u 2.1.
proti geniusům mám jednu věc: kus od kusu je u nich náhodným jevem, zda ti po zapnutí budou brumět nebo ne, kromě otravy s reklamací s tím neuděláš nic.