Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta zamrzne při zobrazení na dvě obrazovky

Ahoj,
mám menší problém a to dlouhodobě... Mám notebook Lenovo ThinkPad T14s (bližší specifikaci zašlu rád, jen nevím co přesně). Pokud používám notebook klasicky, tak problém není žádný, jakmile ho mám přes originál dokovací stanici připojený na dva monitory, tak se čas od času sekne obraz, resp. komplet systém a nejde s tím již nic provést - ani při odpojení dokovací stanice se nic neděje, notebook běží, obrazovka je černá.

Prosím o radu, ovladače jsem nespočetněkrát aktualizoval, netuším, kde by mohl být problém.

specifikaci zobrazi: speccy

problem vidim klasicky v instalaci ovladacu a "nescetnych" aktualizacich. vetsina domacich instalateru si vybavi jen grafiku, na zbytek kasle. takze nedodrzi ani poradi, ani spravne ovladace.

co teploty?