Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem třepání ukazatele myši

dobry den, moje myš logitech g402 po připojení se začne třepat ze strany na stranu. na desce stolu to je ale v pořádku. myslite ze bych mel koupit jinou podložku pod myš?

Profoukni jemně snímač na myši, normálně pusou. Někdy se tam uchytí chlup nebo vlas a potom to funguje jak kdy, ale nikdy ne dobře. Vypadá to na problém se snímačem. Buď je tam nějaká nečistota nebo je vadný.