Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalagované Hry

Ahoj
Mam tu další problém
Na PC mi hry jedou velmi špatně sice mám velmi vysoká FPS ale mam ty hry velmi zasekané a zalagované
Ale nejdivnější je že se mi to děje pouze u Offline her
Např. GTA 5 v single playeru lagy jak prase ale v Onlinu to jede krásně
Nebo pro syna Minecraft v single playeru hrůza ale v multiplayeru supr
Nevíte v čem je problém ?
Zkousel jsem přeinstalovat windows ale nepomohlo to

Ryzen 5 3600
AMD Radeon RX 6650 XT
Kingston Fury 2x16GB 3200mhz
Endorfy signum 200 solid
Arctic Freezer 7x

Diky

tazatel sice vyjmenoval jakou to má bednu, ale nějak zapomněl, že je uvnitř základní deska. mimochodem anglicky main-board, tj. hlavní.
takže "instalace ovladačů" bude jako obvykle sprosté slovo, ani tazatel se nezmiňoval, že by nějaká proběhla.
sice smutnej příběh, ale už 20 let je to s domácími instalatéry stejné.

co s tím: pozorovat to, třeba se to za dalších 20 let spraví. protože neexistující deska nemá výrobce, odkud by šlo stáhnout ovladače.

jsi možná pětistý, kdo se zapomněl zmínit o jakékoli instalaci ovladačů, tys to nenapravil ani teď.
opravdu myslíš, že je to moje vina?
jistě, jsi ta generace, co ví, že všechno jsou chyby těch druhých a ještě je napadají z arogance. proto mě nebaví 500x odpovídat na totéž.
začíná se tady: https://download.gigabyte.com/FileList/Driver/mb_driver_597_chipset_3.10.22.706.zip?v=8221efa3b056086a2a4c34819e778697

je to tam, přibylo to po mém prvním komentáři. a kdybys mě nenapadal, třeba bych si to i v klidu přečet.
sice jsem se ani napotřetí nedozvěděl postup instalace, ale něco se dělo a já to tím pádem přestanu řešit.

teď je otázkou, v čem jsou jakési singl player hry náročnější.
že by diskové operace a nějaký hodně zrůdný antivir proti nim? nebo jen defender z windows?