Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechci aby se mi zobrazovali online lidi v messengeru kromě přátel.

Dobrý den.
V messengeru v telefonu se mi zobrazují online lidi se kterýma jsem si napsal třeba jen jednou.
Jak zjistím o které kontakty se jedná když zrovna nejsou online?

Nechci je vidět online a ani nechci aby oni viděli online mě. V přátelích je nemám.

V pc na stejném účtu se mi nezobrazují pouze v telefonu v aplikaci.
Prosím o radu.

Zkus:

You can hide someone from appearing among your suggested contacts on Messenger, such as at the top of your chats list or in the People tab.
From the top of Chats or from the People tab, find the person you want to hide.
Tap and hold on the person's photo or name.
Tap Hide contact.