Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce hesel - doporučení.

Ahojte. Nedávno jsem tu řešila problém, jak se dostat k heslům v Thunderbirdu. Papírek s hesly jsem asi v zápalu úklidu vyhodila.
Nebyl to můj první problém s hesly a proto jsem se rozhodla řídit radou, kterou mi dal tenkrát host, který používá KeePass.

Prosím vás tedy o radu.
Co mám používat jako správce hesel?
Potřebovala bych totiž, aby mi to fungovalo na Windows, Androidu ale i na Linuxu.
Vím, že je KeePass pro všechny tři systémy ale to je vše.
Jak to je s databází hesel, a jejich kompatibilitou, - nevím.

Můžu databázi hesel, vytvořenou ve Windows, použít i ve verzi KeePasu pro android a linux?
Děkuji předem.

KeepassXC a synchronizaci mezi PC v kanceláři, doma a jinde, s Widlema i Linuxem, a Applem a s tabletem a iPhone zajistí DropBox. Stačí umísti databázi hesel do složky DropBoxu a ten se postará. Též místo DropBox (free verze je tuším omezena na tři zařízení) lze použít NextCloud nebo Mega.

Můžeš, databáze je zašifrovaná, ale osobně bych přeci jen víc důvěřoval serioznějším úložištím, které už tu jsou zmíněny - Google Disk, Microsoft OneDrive, Apple iCloud. Všechny máš v základu zadarmo, takže proč je nepoužít. Případně existujou i vysloveně placené služby, které jsou zároveň i spolehlivé a zcela jistě soukromé jako je například Wedos Disk.