Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska - špatný BIOS

Dobrý den,
mám základní desku AsRock Z790 Pro RS (https://www.czc.cz/asrock-z790-pro-rs-intel-z790/360659/produkt). Při flashování novějšího BIOSu se něco pokazilo...

Co mám dělat? Počítač ani nenajede do BIOSu, prostě se jenom zapne a pak vypne. Dříve jsem měl desku od Gigabyte, tak tam byl aspoň DualBIOS, takže jsem mohl nahodit ten druhý a opravit ten první. Disponuje tato deska také nějakou utilitkou na opravení BIOSu? Nebo je tam někde schované tlačítko na Instant Flash BIOS? (takovýto, že nepotřebuji nic, jenom USB a najede to z USB)

pozri či má bios_sel1 jumper na základnej doske,pokial má,prehod pri odpojenom napájaní jumper z pozície 1-2 na pozíciu 2-3 ,potom naštartuj pc,a zvol prekopírovanie bios_B do bios_A1,po kopírovaní vypni pc,odpoj napájanie,prehod jumper na bios_sel1 do pôvodnej pozície a naštartuj normálne pc.....pokial máš revíziu dosky bez bios_sel jumperu,zostáva len servis,alebo nová doska....