Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalý flash disk

Zdravím,
po připojení mého nového flashdisku (Bullet Proof USB 2.0)mi mé PC hází hlášku "vaše zařízení by mohlo pracovat rychleji" a po rozkliknutí mi píše ať zkusím jiný USB port.
Bohužel ve všech osmi portech mi to píše stejnou hlášku.
Avšak po připojení toho samého flashdisku do PC v zaměstnání mi flashdisk pracuje daleko rychleji, než doma a žádné hlášky mi to nehází.
Poradíte mi, prosím, co s tím udělat?
Děkuji

Osm USB portů a jen USB1? to se mi moc nezdá, spíš bych se mrknul v BIOSu, jestli je volba USB2.0 (nebo Enhanced USB případně EHCI) povolená a jestli ve správci zařízení není u něčeho žlutej :!:. Pak bych zkusil přeinstalovat ovládače chipsetu, případně podle typu desky najít ovládač pro USB2.0 a nainstalovat. Ještě jsem neviděl desku s více než šesti porty, aby neuměla USB2.0.