Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na myš ,spustenie do lišty

Čaute neviem vyriešiť jednu vec,mám novú myš a k nej je samozrejme program.Keď si tam nahodím vlastné nastavenia tak fungujú ,len pokiaľ je program spustení.Po štarte windowsu 7 sa program nespustí a tím pádom sú nastavenia fuč.Keď to nastavím tak ,aby sa program po štarte spúšťal tak sa mi spustí klasicky v okne.Nemôžem docieliť ,aby sa spustil ,len do lišty,v programe nie je žiadne nastavenie ,aby sa po štarte spustil ,ako u niektorých programov,vďaka za odpovede.

Lebo to robíš blbo! Najskôr nainštaluj ten program/aplikáciu a priraď v msconfig to, aby sa spúšťal pri spustení OS. Potom pripoj myš. V aplikácii si k nej priradíš funkcie, tie v aplikácii by sa mali dať uložiť. Nuž a pri každom spustení OS sa aplikácia načíta, načíta nastavenia a myš (resp. OS) si odtiaľ zoberie jen nastavenia. Samozjreme - ikona zostane v systray - pozor, môže byť "skrytá", tak si ju nastaviť, aby sa zobrazovala, nie v lište.

nie nejde to msconfigu ten soft nie je ,preto som musel dať odkaz do priečnika pre spustenie manuálne a vtedy mi ho spustí normálne v okne ,nepomohlo ani nastavenie odkazu na spustenie v minimalizovaní asi je háči v tom ,že to zrejme neni určené na win7,zaujímavé je že ,keď ten program vypnem za chodu PC v systémovej lište nastavenia sa nestratia až po vypnutí a následnom zapnutí PC