Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome načítat stránky jako nové

Jde mi o to aby se stránky načítaly jako nové a nejládaly se do paměti. Při ladění webu mi např. zobrazuje stejný obrázek (podklad) i když jsem ho přes ftp změníl. Musím vymazat historii a to mě štve a v nastavení nemohu najit to pravé. Díky.

No právě že pod stejným jménem, aby se změnil. Po návratu na předchozí stránku a zpět bych chtěl tu změnu vidět. Ctrl+F5 se zdá, že funguje, přesto bych chtěl aby si to chrome nepamatoval a poslušně načítal znova.

Psal o ladění webu. Takže předpokládám třeba nějakou testovací subdoménu nebo prostě neveřejný web. Až bude finální verze, samozřejmě cachování povolí.
Nebo zakáže cachování v prohlížeči, takže to ovlivnit může.

Otázkou je, proč neladí ten web na localhostu, ale nahrává to někam přes FTP...

Díky, ale mě jde o to, aby to dělal můj chrome když nahrávám různé úpravy mého webu a ony se mi ukazujou až když smažu historii a dokonce se musím (mám svůj web zaheslovaný) znovu přihlašovat. Mám pocit, že FireFox při to tak funguje.