Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Video render Browser

Ahojky, našel jsem pěknou appku pro telefon s androidem. Udělá to z telefonu IP kamerku, jmenuje se to IP Webcam (na Google Play). V recenzích jem četl, že si to mnoho lidí chválí. Tak jsem to nainstalil na telefon, na telefonu funguje. Když jsem se pokoušel video z telefonu zobrazit na PC nepodařilo se. V recenzích někdo píše že je potřeba na PC nastavit, zvolit Video render Browser. To se mi zatím nepodařilo najít. Můžete někdo poradit? Díky. Pav.

cez co to zobrazujes? mas nejaky program na ip kamery? len tak same to nemusi bezat

View your camera on any platform with VLC player or web browser.
Optional Ivideon cloud broadcasting is supported for instant global access.
Two-way audio supported in tinyCam Monitor on another android device.
Use IP Webcam with third-party MJPG software, including video surveillance software, security monitors and most audio players

Hystereze nebo ekvitermní regulace se dá nastavit na určité rozpětí snad na každém digitálním termostatu. Většinou od 0,1 jednoho stupně až po 1,5 stupňů. Taky my měl jít nastavit na kotli počáteční a maximální výkon. Dobré je i venkovní čidlo teploty. Nebudu ale kecat, já to k dokonalosti nastavoval každé 3 dny snad 14 dnů, možná i delší dobu. Výsledek je ale perfektní a požadovaná teplota v nastavenou dobu je výborná. +-0,3 stupně. Samozřejmě musíš mít na termostatu nastavený správný čas... Co máš za termostat?
Já tento už tak 6 let a paráda https://www.elektrobock.cz/prostorovy-termostat/p43