Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade

Dobry Den
Chtel bych se zeptat jestly ma cenu tento pc upgradovat nebo koupit novy ?

ASUS B150M PRO GAMING - Intel B150
Seasonic S12II-430 430W
Sapphire Radeon NITRO RX 460, 4GB GDDR5
Intel Core i5-6500
SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
WD Blue (EZEX), 3,5" - 1TB
Crucial MX500, 2,5" - 1TB
2xCrucial 8GB DDR4 2133

noname krám z polska? záruku asi neplánuješ.
historický procesor a tajná základní deska, značka ssd, neznámý zdroj. lowendový výrobce grafik.
jestli tam prodejce opravdu cpe polskou verzi windows, příjemnou zábavu.
té ceně to možná odpovídá, ale z normálních komponent by to mělo jít sestavit i u nás.