Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RPI PICO - zatuhnutí

Dobrej,

máte někdo zkušenosti s ošetřením stavu u RPI Pico při vysunutí USB? Jestli áno, čtěte dále, jestli né, čtěte taky.:-)
Problém - když vysunu USB, dojde k zatuhnutí RPI, to znamená že všechny IN/OUT zůstanou ve strnutí. Po opětném připojení se však RPI zase rozjede. No jo, ale až při připojení. všude píší o automatickém restartu, ten se ale naštěsí, nebo s úmyslem nekoná, což je na jednu stranu dobře, ale na druhou stranu bych uvítal aby se nedělo vůbec nic, žádný restart, žádný zatuh.
Nějaké nápady?

Problém řeší až vypnutí PC, vysunutí, opětovné zapnutí PC. Tudy ale cesta nevede, vypínat PC...

Zkusil jsem i jiný PC s Windows a výsledek je stejný. Nastavení COM je taky stejný. Co jsem zjistil že když vysunu USB z jednoho PC a dám do druhýho PC, tak se start posune jinam, ale nerestartuje se, možná začíná od začátku.Potřebuju aby při vysunutí se nedělo vůbec nic a kontrolér jel dál, a né se zasek...