Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšený ping

Dobrý den. Mám dotaz, jak bych mohl zjistit, proč mám poslední cca týden lehce zvýšený ping. Dříve jsem měl 8-10ms při testu více serverů na několika webech jako je speedtest, rychlost.cz, apod. Poslední týden mi ping vyskočil na 15-17ms při těchto testech. Zkoušel jsem restartovat Vodafone station, ale bez výsledku. Vím, že to zní jako maličkost, ale i tak se mi to nelíbí. Pravděpdoobně budu kontaktovat přímo Vodafone, ale i tak by mě zajímalo, zda mohu něci zjstit sám. Děkuji

Díky. Nakoenc jsem si všiml, že ve všech appkách i hrách byl ping stejný jako dříve. Jen na webu při testech byl zvýšený. Ukázalo se, že za to může nový prohlížeč, který používám. Je tam boostnutá security a trochu to kazí tyhle testy. Ještě jednou díky za reakci.

Jasně, že není :D. Prohlížeč je Librewolf. Používám cca 3 měsíce a jsem velmi spokojen. Přijde mi to jako ideální balanc mezi rychlostí/bezpečností. Samozřejmě proti Chromu je o něco pomalejší, ale jak jsem říkal, je to něco za něco.

Jj, zkoušel jsem verzi 117 a taky nic. Nedalo mně to, tak jsem zkusil ještě portable verzi librewolf-115.0.2-2-windows-i686-portable a funguje. Firefox je ale jen jeden :-)
Přijde mně to ve všem naprosto stejné, jen to má jiný název. Co se týká rychlosti načítání, přijde mně to stejně rychlé.
Firefox mám verzi 115.4.0esr (64 bitů) a vše bez problémů.

Jasný, ono to je právě forknuté z Firefoxu, takže je to hodně podobné, jen to má trošku striktnější pravidla bezpečnosti. Pro normální lidi to je ale asi celkem zbytečné. Já to používám, protože poslední dobou často pracuji na internetu s citlivými daty a tomuto prohlížeči věřím a trochu víc. :)