Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fortnite - přihlášení přes PSN

Ahoj,

náhodou zkusím, jestli jste se nesetkali s tímhle problémem. Hraju Fortnite na PS5, chtěl jsem se na svůj účet přihlásit na PC přes Epic Games. Vyskočí na mě hláška, viz příloha.

Nejde se mi přihlásit přes PSN, přes Epic Games, nic. Dokonce ani na žádný jiný účet, vždy to napíše stejnou chybu.

Děkuji moc

Dominik

Když tam přihlášení přes PSN, přihlásím se, ale pak mě to hodí stejně tady na tuto obrazovku a dál se nedostanu, protože hláška je stejná.

Vyzkoušeno i na účtu od bráchy, úplně stejný případ, jen má svůj vlastní profil na PlayStationu.