Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nic instalovat

Mám Win XP a nemohu nainstalovat žádný nový program. Při každé instalaci se vždy vypne kompletně PC. Nevím si rady čím to může být. Jsem jen pouhý uživatel počítače. Na zjištění připadné chyby používám AVG,RegCleaner a Spybot - všichni hlásí že je vše O.K.
Děkuji za Váš čas a rady.

Vúbec nevím že něco takového je v PC, ale našel jsem ten odkaz.
Bohužel ale info je odstupnované po vteřině. Těch hlášek tam je velmi mnho ale opakuje se že něco není k dispozici potom č. události a jako zdroj bud avg8emc, SecurityCenter nebo MSDTC to píše APLIKACE. V Systému je to samé ale zdroj je Service Control Manager.