Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako vytlačiť daňové priznanie inak ako čiernobielo?

Nedarí sa mi vytlačiť Priznanie k dani z nehnuteľnosti v oblasti šedej. Ponúka mi iba možnosti Čiernobiela a Farba. V prvej po vytlačení stránky chýba potlač a riadkovanie. Druhá je pre mňa nevhodná, lebo mám naplnenú iba čiernu kazetu v atramentovej tlačiarni HP Deskjet.
Ako upraviť pdf dokument, aby sa mi objavila možnosť tlačiť v šedej? Dokument prikladám.

Tak v první řadě to chce nějaký kvalitní sken, ne tuhle hrůzu. Normálně bych to naskenoval v aspoň 200DPI a odstíny šedé nebo barevně, pak v libovolném editoru jen v levels potakal za soupatka az zmizi to co tam nechcci.

Druha vec je ze tiskarna pokud nebude mit barvy, nebude nejspis tisknout ani cernobile.

[1699620983-63d89.jpg]

e v hociakom dokumente mi tlačiareň ponúka viaceré možnosti tlače, teda aj šedej, iba v tomto daňovom nie.

to bude tím, že to zřejmě vyplňuješ v prohlížeči a ten má svůj tiskový dialog s velmi omezenými možnostmi. Ale někde dole bývá odkaz na otevření normálního dialogu, třeba "tisk pomocí systémového dialogu..."

Nenašiel som dolu "tisk pomocí systémového dialogu...". Nainštaloval som Adobe Foxit Reader, vytlačil stránku v možnosti tlače Šedá a bola nečitateľná. Najmä v oblasti potlače vypadlli mnohé riadky. Asi budem musieť ísť osobne na Daňový úrad pre nové tlačivo.
Ešte vyskúšam tlač v maximálnom rozlíšení. Chcem priložiť originál dokumentu z úradu, ale má veľa strán. Ja potrebujem vytlačiť a vyplniť iba tretiu stranu. Ako ju z tohto množstva vystrihnem, aby som ju mohol sem dať a upraviť?

Zatiaľ iba sťahujem z Pošty a tlačím. Nepodarilo sa mi totiž kvalitne vytlačiť tretiu stranu priznania - Daň z nehnutelností, preto som požiadal miestny úrad, aby mi poslali jej kopiu. Tú sa mi nepodarilo tlačiť v šedej, lebo stránka túto možnosť neponúkala. Previedol som teda stránku do pdf a pokúšal sa vytlačiť v Adobe Acrobat a inom, kde možnosť tlačiť šedo už bola, ale niektoré riadky zostali biele. Rád by som chcel sem poslať originál Daňové priznanie z nehnuteľností, ale má veľa astrán, preto neprejde. Poradí niekto, ako z neho vybrať iba tretiu stranu, ktorú potrebujem a dán sem?