Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook klávesnice píše něco jiného

Někdo kdo by poradil ?
Notebook: Msi ge70 2pe Apache pro

Mám takový problém ze když kliknu třeba na a,s,d nebo esc, shift… tak to píše něco jiného nebo vůbec nic… a tak je celá klávesnice i když vymenim klávesnici za jinou tak to děla to samé…

Externí klávesnice funguje normálně

Asi 30x sem to zkoušel zapojit znovu a znovu a z toho 1x se mi podařilo aby fungovala 😀 ale mezi tím zase nefungovalo podsvícení, takže sem ji musel zase odpojit a přijít znovu, ale teď funguje podsvícení ale zase nefunguje psát…

Poradí mi někdo prosím ?

Možno za to môže hardware (či ste nejedli nad klávesnicou a jedlo sa nedostalo do kláves?), možno za to môže software (nejaký vírus, alebo blbý program na premapovanie kláves).

Prv skontrolovať na malware. Keďže ste nenapísali systém, ťažko povedať, ale ak je to Windows môžete skúsiť MBAM + ADWCleaner, ak je to Linux tak ClamAV