Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagování při nabíjení

Ahoj, můžu se zeptat, co mám dělat když se mi lagují nějaké hry když je notebook zapojený v síti. Notebook má grafickou kartu, takže výkoný je dost. Už jsem zkoušel i měnit power plan, ale nejde to. Prosím pomožte mi, díky.

na baterku se notebůů podtaktuje, ať trochu šetří.
na síť jede na plný výkon, gtx1660 víc hřeje a bývá problém to uchladit, zvláště u módně tenkých ntb (neuvádíš přesný model).
přišel bys na to sledováním teplot.
klasicky ucpané místo je mezi větrákem a radiátorem: https://farm4.static.flickr.com/3635/5754125910_3e9c3d159a_b.jpg

jo, a už ti někdo napsal, že herní notebuky jsou stupidní nápad? tak teď už víš proč.

"takže nevím c znamebá ntb" NTB je zkratka pro notebook. Chladící podložka je celkem nesmysl, protože chladí hlavně plast, který samozřejmě teplo nevede. Daleko účinnější a lepší řešení je pořádně vyčistit chlazení třeba stlačeným vzduchem. V nejhorším případně můžeš nanést po očištění novou teplovodivou pastu, ale je to další investice, někdy celkem zbytečná. Jen to pro začátek pořádně vevnitř vyčisti a uvidíš, jestli se to zlepší.