Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigácia do mobilu

Zdravím.Chcem si si kupiť nejakú offline navigáciu do mobilu,sygic alebo tomtom.
Ale teraz je to možné už len predplatiť.
Ročné predplatné vychádza to,čo stála doživotná licencia.
Niektoré eshopy ešte majú doživotnú licenciu,ale neviem či sa aplikácia bude dať nainštalovať.
Má niekto skúsenosti?

Trochu poopravím: doživotné licencie (kedysi sa predávali aj so zľavou) sú naďalej platné, prípadne aj dokúpené balíky funkcií. Licencia sa dá prenášať (podľa systému iOS, Android) medzi zariadeniami (napr. zo starého na nový mobil). Teraz sa však doživotné licencie NEPREDÁVAJÚ, len predplatné na 1 rok.
Pokiaľ niekto má doživotnú licenciu a chce si ju doplniť nejakou funkciou - tak tá funkcia je už za predplatné!

Doživotné Premium licencie.

Nepotrebuje kupovať novú navigáciu do mobilu. Ak už máte zakúpenú doživotnú licenciu Sygic, tak si ju môžete preniesť na ďalšie dve zariadenia (spolu 3 zariadenia). Pred prenosom odporúčam odhlásiť sa zo Sygic z už nepoužívaných zariadení a následne odinštalovať aplikáciu v nepoužívaných prístrojoch - aby ste neprekročili limit 3 licencii. V novom zariadení potom stačí iba nainštalovať aplikáciu Sygic, prihlásiť sa ku svojmu kontu a obnoviť si všetky vaše obľúbené miesta, trasy a históriu - teda za predpokladu, že ste si tieto údaje predtým zálohovali vo svojom konte na "Dropbox".