Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzá obraz

Dobrý den,
zamrzá mi při hraní League of Legends hra, úplně se sekne obraz a buď se po chvíli rozjede nebo musím restartovat pc, čím by to mohlo být?
děkuji za odpovědi

HW:
i5-4590
12gb ddr3 ram
ssd
gtx1050ti

teď je to tu skoro obden, že lidi s historickými grafikami nvidia mají s ovladači podobné problémy.
všichni si stejně jako ty nevypnuli bezcenné a škodlivé automatické aktualizace ovladačů, respektive ty zastaralé generace grafik doteď snaživě ručně updatují.
nevím co si od toho slibují, spíš tu posledních 14 dní vidím ty "výsledky".

kdyz to uplne zamrzne, v "nirsoft bsod viewer" asi nebude videt zadny zaznam, ale zkusit to muzes.
kdyz nemas stejne ramky, ten bootovaci "memtest86+" muzes nechat 1-2h bezet, jen pro jiatotu.

protoze ti to nedelalo hned po nove instalaci, ale az po delsi dobe, zameril bych se na ovladace:
- zakazat automaticky update ovladacu
- pro jistotu preinstalovat chipset driver k desce
- stahnout tak rok stare ovladace nvidia (k tve zastarale karte budou nove az az), odinstaloval bych starou grafiku a po restartu doinstaloval ten lonsky ovladac.