Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se po hodině a půl hraní sekne a vypne

Ahoj,

mám takovou otázku, mám herní počítač, je starý cca 4roky, konkrétně notebook. Funguje rychle a menší hry utáhne bez problémů, wowko mi vždy utáhl tak bez problémů, ale už tak před měsícem, když jsem hrála, tak třeba po hodině a půl hraní se sekne a vypne. Někdy vydrží menší dobu, někdy delší. Grafiku aktualizovanou mám, chladicí podložku mám taky.. ale přijde mi jestli se nepřehřívá i tak.... Ale nevíte prosím nejak co s tím?

Děkuji

Změna hloupého předmětu, původně: PC (host)

Ahoj. Přehřívání by na to odpovídalo. Jaké máš teploty v zátěži? Chladicí podložka je k ničemu, pokud je prach v žebrování chladiče. Můžeš zkusit program OCCT nebo Aida 64. Je zdarma a můžeš tam rovnou spustit zátěžový test a podívat se na teploty. Pokud se ten notebook taky vypne, tak se Ti přehřívá.

To je pitomost, tím veškerý prach jen zaneseš dovnitř a budou se přehřívat i jiné části. Musíš to rozdělat a odstranit prach manuálně. Klasický kompresor na pneumatiky je úplně k ničemu. Stačí stlačený vzduch, stojí pár korun a vydrží dlouho. Jen to musíš foukat směrem ven, ne dovnitř! Tady je nějaké video ať zhruba víš, jak na to https://www.youtube.com/shorts/dypFgTJ2JBI
Taky po oddělání chladiče budeš potřebovat technický líh a novou teplovodivou pastu. Ale jen pokud ten chladič odděláš.

To máš pravdu, ale zvuk může vypnout a z toho videa jde poznat, co má udělat. Určitě jsou daleko lepší návody než tu hrůzu co jsem našel.