Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android 13 - je možná instalace z neznámých zdrojů?

Ahoj, prosím o radu. Nic pořádně nemůžu najít. Někdo s androidem 13? Jdou instalovat aplikace z neznámých zdrojů mimo Googleplay? Někde čtu, že to nejde, někde, že to jde částečně obejít. Tak jak to tedy je? Nejde mi o žádný wárez, ale používám pár aplikací, které tam prostě nejsou. Předem děkuji za info.

Jde to stejně jako ve starších, tak i v 13 i 14.
Jen musíš aplikaci (správce souborů) povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů

Problém budeš mít s Total Commander, který přistupuje jinak k souborům a Google mu instalaci aplikací zatrhnul. Takže v tomto případě použít pouze starší verzi, která to ještě uměla.

Nemám Android 13, nepřekvapil mě tvůj dotaz, Google se dlouhodobě snaží z Androidu udělat jabko, uživatelům znemožnit co jde a pak je zkásnout placenýma appkama.

Nicméně teda jsem kouknul na web, jak to teda je a evidentně takto daleko si netroufl zajít, jen to o něco ztížil, zde mají návod:

https://www.youtube.com/watch?v=AotpIIXfogk