Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc neschopen startu

Zdravím upgradnul jsem pc na AMD Ryzen 7 7800X3D + GIGABYTE B650 GAMING X AX + G.SKILL 32GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 NEO AMD EXPO + nový ssd disk
V pc zůstal corsair rm750x + rtx 3070 + noctua nh-d15
Po spuštění pc problikává červeně jak cpu tak dram a nejde obraz jak s kabelem do grafiky, tak bez grafiky s kabelem do zakladovky. Fungujou akorat ventilatory case a cpu chladice + rgb. Pri zapojeni puvodnich komponentu funguje vse jak ma. Nejake rady ci s tim muze byt?

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

No myslel jsem to tak, že mi starej procesor jde na steré desce, mám i7 9700k. Flashování biosu jsem teď provedl bez procesoru. Celou dobu při flashování svítila červená ledka dram a i po osazení procesoru svítí stále. Obraz taktéž stále nedostávám.

Edit. - píšou že ten proces má trvat několik minut. U mě to možná nebyla ani minuta.

neda se rict, ze by to zrovna zvladla.
potrebujes tam dat co nejstarsi procesor s integrovanou grafikou, ciste jen na test ze se to zapne, dostanes se do biosu, preflashujes bios - anabo potvrzeni, ze flashovani nedobehlo.
takze nejaky prodejce pc, co dela servis.

a ramky tam zkousej po jedne.