Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi

mám wifi připojení od Entiry Brno, na okně anténu, v notebooku taktéž wifi, ale mezi externí anténou a notebookem se musím připojovat kabelem. Je to opravdu nutné? Jsem laický uživatel, proto prosím o vysvětlení pochopitelé pro tuto skupinu:-). Přesto se domnívám, že by stačilo zabezpečení pomocí přístup. hesla a odpadly by ty kabely. Díky

"anténa" (správně wifi klient nebo router ve WISP režimu) k distribuci wifi v "místě" použít opravdu nejde. Potřebuješ další "anténu" (tj. buď AP, je-li tvá krabička na okně router, nebo wifi router, je tvá krabička na okně wifi klient)