Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni pc sestava a jeji rozsireni

Dobry den, prosim Vas co rikate na tuto herni sestavu?
https://www.alza.cz/alza-gamebox-ryzen-5-rx6700xt-d7870175.htm
je to pro syna 9let, tak neocekavam velke naroky.
Dale jsem se chtel zeptat, zda nevite zda by v budoucnu sla sestava rozsirit o dalsi HDD. Na podpore alza se mi nepodarilo spojit a bohuzel nevim zda ta zakladni deska ma pouze jeden slot nebo pripadne vice pro rozsireni.
Dekuji
Tomasek

Za mně docela OK.

Bohužel popis (hlavně základní desky) je zcela nedostatečný, ale další SSD/HDD určitě půjde přidat. Pro HDD stačí volný SATA konektor, ten tam bude určitě, pro SSD je lepší M.2 slot, a ten bez typu základní desky neuhádneš.