Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypínat PC

Dobrý den. Jak automaticky vypínat PC po půl hodině nečinnosti? Např. pustím si film u kterého usnu a půl hodiny po dojetí filmu filmu by se měl PC vypnout. Nebo něco stahuji a pod. OS: W7. Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

V centru napájení něco takového bylo. Míval jsem to nastavené tak, aby po půl hodině nečinnosti hybernoval. Jestli se dá nastavit i vypnutí, to nevim, ale hybernace by měla stačit.
Kupodivu to fungovalo i s televizní kartou, která si počítač včas z hibernace probudila (když byl plánovaný záznam).

Nevypne to samo, ale když stahuji ručně nebo přes Video DownloadHelper ve Firefoxu, tak vidím průběh a cca odhadovaný zbývající čas.
Tak dám do vypínače třeba o 30 minut navíc a PC se pak vypne, místo aby běžel až do mého návratu někdy večer.
Třeba FRD to ale vypnout hned po ukončení stahování umí.

to by se vždycky požadovaná aplikace musela ukončit, měl bys ji zařazenou na začátku batky.
na druhém řádku by bylo vyskakující okno s upozorněním.

start cmd /k (echo. ^& echo   #######    ##### ^& echo  ##     ##  ##   ## ^& echo         ## ##     ##    ###   ###  ##  ###   ## ^& echo    ######  ##     ##    #### ####  ##  ####  ## ^& echo         ## ##     ##    ## ### ##  ##  ## ## ## ^& echo  ##     ##  ##   ##     ##     ##  ##  ##  #### ^& echo   #######    #####      ##     ##  ##  ##   ### ^& echo.)

na třetím by byl časovač se shutdown.