Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký vybrat notebook na běžné používání?

Dobrý den,

měl bych na vás otázku, co byste raději doporučovali a udělali.
Máme v plánu koupit notebook, který by byl na běžné používání (Internet, filmy a možná nějaký programy jako Office). Rozhodujeme se mezi dvěmi možnosti. Notebook chceme levný max do 6-7K.

1. Koupit repasovaný notebook jako je např. tento -1379222-dell-latitude-5400.html nebo1414828-hp-elitebook-840-g5.html nebo tento 1230848-lenovo-thinkpad-t470.html

2. Druhá možnost je koupit nový notebook UMAX - umax-visionbook-13wr-flex-d6747650.htm nebo umax-visionbook-14wrx-gray-d7446301.htm. (případně jakýkoliv jiný)

Jak byste se rozhodli?

Děkuji

Ani se radši nebudu ptát, proč to musí být notebook.

Ta konfigurace Umaxu brtníka zabije: Intel Celeron N4020 Gemini Lake, dotykový 13.3" IPS matný 1920 × 1080, RAM 4GB LPDDR4, Intel UHD Graphics 600, Flash 128GB, podsvícená klávesnice, webkamera, USB-C, WiFi 5, Hmotnost 1,5 kg, Windows 10 Pro

ad 2) shit umax: jéééžiš, jsem úplně zabit - to se někdo zbláznil?
nemá to procesor, vidíte ho tu někdo? https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Celeron+N4020+%40+1.10GHz&id=3683
ta bezcenná svině je těžká 1.5kg? thinkpady x250 jsou lehčí.
ten hnůj má utáhnout win10?

1) hp sice nemiluju, ale ty elitebooky jsme fasovali v práci, proč ne. 14" mi na nenáročné kancl.používání dává smysl - i když já ho mám z 99.8% s externím 24" monitorem.
tem tvůj nejstarší thinkpad má nejslabší výkon. až ten dell jsi vybral se 4jádrovým cpu, na internet dnes nutnost: https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i5-8365U+%40+1.60GHz&id=3447

menší displej než 14" chápu výhradně u servisních ntb, které pořád přenáším nebo dokonce držím v jedné ruce.