Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušení značek v MS WORDu

Ahoj,
používám v textu (MS OFFICE - WORD) bloky, na začátku stránky se mi pak objevuje značka : čtverec s křížem uvnitř. Nechtěl bych, aby se to tam objevovalo ani na jiných počítačích.Dá se toho nějak zbavit ?

Uz jsem ti to psal na zive. Je to znacka pro tabulku ktera se nebude tisknout. Odstranit asi nepujde jedine ze by jsi zrusil tabulku a text misto do tabulky napsal do sloupcu (nepo pouzit tabulatorove zarazky apod.)