Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ulozto a další

Ahoj, uložo od začátkem prosince už neumožní stahování cizích souborů v rámci legislativy EU. Jak to bude s ostatníma? Všimnul jsem si že třebas fastshare nabízí akci na 10 let neomezeného stahování... Oni nebudou zodpovědní za soubory co tam mají?

Majitelé ulož.to byli víc viditelní. Třeba díky situaci s uloz.to víc fastshare vyroste, stane se viditelnějším a bude ho čekat podobný osud. Ono jinak u nás moc těhlech služeb, kde by člověk očekával i pirátský obsah, už moc není, ne?