Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zesilovač k sloupovým reproduktorům?

Ahoj,

prosím o tip/radu jaký vhodný (i výkonnostně) zvolit zesilovač pro kombinaci těchto reproduktorů od firmy Klipsch. Nějaký zlatý střed. Onkyo, Denon,...? Propojení primárně s televizí k filmům, hudbě.

Zakoupil jsem aktuálně tyto dva sloupové reproduktory: Klipsch Reference R-600F o výkonu 100W/špičkově 400W a impedanci 8ohm.

Do budoucna mám v plánu přikoupit: Klipsch Reference R-30C také o výkonu o výkonu 100W/špičkově 400W a impedanci 8ohm.

Nebo eventuálně subwoofer: Subwoofer Klipsch R-121SW o výkonu 200W/špičkově 400W

Díky za jakýkoliv tip.

Zlatý střed není, tomu se říká spíš šedý průměr = umím vše, pořádně ale nic. Zlatý je nekompromisní poslech hudby a k tomu tv/film doplňkově, nebo obráceně. Samozřejmě jesli to nemyslíš doopravdy, tak kompromis se najde. Podívej se na Yamahu RX-V6A. Nebo A-S701?