Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mikrotik wifiwave2

Mam doma hap ac2, obycajne "rodinne" nastavenie, pozeram teraz co je noveho, vidim ze v 7.13 beta uz je pristupny wifivawe2 aj pre hap ac2. Ale co som o tom cital, tak mam trosku hokej v info - zevraj ide rychlejsie wifi, ale je tam podpora aj pre 2,4 g , n ? (doma napriklad tv, tlaciaren).
Ale oplati sa mi to konfigurovat, ked mam max deklarovanu rychlost od poskytovatela 300mb ?

Neporadím Ti, ale proč to nezkusíš? Vrátit to zpět můžeš vždy. Jen doporučuju zálohovat si nastavení, ať to nemusíš konfigurovat vše ručně znovu, kdyby to nefungovalo jak potřebuješ.

Nemyslim, ked to bolo v beta verzii este pre 6 ROS, respektiveked prisli prve ROS 7 bety som to testoval a narast tam bol minimalny.
Podstatny rozdiel prinieslo az ax.
Ak chces zrychlit ku 300Mb tak upgraduj ac2 za ax2 tak ako ja.