Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuky ve ze zdroje, při zátěži

Ahoj,

Mám zdroj EVGA 850W (nyni uz mu je 5 let, deska taky 5 let), ryzen 5700x (dříve 1600x), 32gb ram, radeon 6800xt, 2ssd, 5 vetraku -> 850w zdroj by snad měl byt dostatecny.

Vsimnul jsem si ze kdyz hraju nove hry tak zdroj dela ruzne zvuky:
- pri nacitani hry Hogwarts legacy tak troksu piska, pri hrani to pak ustane, ale opakuje se pri nahravani jine lokace
- pri diablu 4 tak jako crčí, skoro jako by jiskřila elektrina, ale kabely jsem vsechny proveril zkusil je domacknout poradne, a tak po 1-2 hodinach hrani uz to nedela
- driv kdyz jsem mel jeste hdd, tak to tolik slyset nebylo a hdd svym hlukem vsechno prehlusily
- ted kdyz je pc ztisene tak tomu zdroji venuju vic pozornosti => az ted jsem zjistil ze zdroj ty zvuky dela, takze nevim jestli uz je delal driv

Jinak, kdyz nehraju nejnovejsi hry (asi neni tak vysoky odber), tak je tichy, nesmrdi spaleninou, bezne v eco modu s vypnutym vetrakem.

Myslite ze to je jen kosmeticka vada, nebo je nejvyssi cas zdroj radeji vymenit?

Diky

Začal jsem to pozorovat víc, kdyz jsem jen ve windows a nic nedelam nebo pisu tenhle komentar, tak je zdroj tichy, ale zacnu pohybovat mysi, tak slysism takove slabe piskani, ktere zacina konci soucasne s pohybem mysi. Jakmile se mys pohybuje slysim piskani.