Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nacenění pc

Dobrý večer chtěl bych prodat svoji cca půl roku starou sestavu ale vůbec netuším za kolik by se to tak dalo prodat abych na tom neprodělal. sestava MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G, GDDR6 , 32 GB raM DDR5, I5 13600KF , zakladni deska TUF gaming 660m.-plus wifi D4 . diky
, .

prodat abych na tom neprodělal

A to chceš na prodeji půl roku staré sestavy vydělat? Počítej s tím, že prodejní cena bude nižší než pořizovací ať chceš nebo ne. Možná to někdo koupí i za skoro plnou cenu s tím, že ztratil půl roku záruky, ale pochybuju. Nic Ti nebrání to zkusit a případně cenu postupně snižovat nebo to dát do aukce od minimální ceny, kterou akceptuješ. Kdysi tady býval i bazar, už ale bohužel není tak to zkus nabídnout v nějakých inzertních portálech nebo klidně i na Facebooku, jsou tam různé skupiny.

intel jakési zbytečné generace - a chceš ještě vrátit půl roku staré peníze?
je před vánocemi, třeba najdeš někoho dost tupého, že na to skočí.

prodejnost: trochu záleží na značce zdroje a ostatní bižuterie, trochu na hnusnosti skříně.
ceny herních krámů nesleduju, tak jen zhruba: dejme tomu že to stálo 26t. můžeš zkusit 22t a hodně doufat.