Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stejna IP adresa?

Zdravim poradnu!
Mam problem s stahnutim par dat s serveru CobraShare.Totiz uz 3dni mi vybehuje tohle:
[my.php]

Pritom "mam" net od UPC pres modem,na ktery je jen 1PC,z kteryho ty data stahuju-zaden dalsi uzivatel.Jak to vlasten pridelovanim IP je?Vim,ze to tady bylo zrejme uz mockrat,ale zrejmne zadavam do googlu spatny vyraz,kdyz nemohu najit "spravny" vysvetleni..:-(

na kabelu nemáme sdílenou IP, máme veřejnou - každej svoji, dynamickou (mění tak cca. jednou za 2-3 měsíce).

----
Teď jsem si to zkoušel - stahuju soubor/ přerušuju a znova = výsledek:

Práve prebieha prenos (download) z vašej IP adresy

To jsem zvědav, kdy mě server odhlásí session.
EDIT// ani po 5ti minutách nezaregistroval, že netahám / trapnej server.