Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde zvuk

Ahoj, psal jsem zde že mám problém se zvukem, dneska jsem zkusil odinstalovat AI noise ASUS a zvuk nešel, nainstaloval jsem ho znovu, ale už to nefunguje. Nefunguje ani zvuk ze spotify / youtube. Co teď? Mám vrátit windows do továrního stavu?

Řešení:

Bože můj!!! Já měl repráky na nule. Jak je to možný? Mám totiž ve windows nastaveno 85% a repráky mám na minimum, ale nevím proč zkrátka se to asi nějak posunulo... ted jsme to pro jistotu zkoušel před mobil bluetooth a nešlo to tak jsem zatočil s kolečkem a už to jde.... takový trápení s tím... a teď můžu vše instalovat znovu.

Jo, má... Po přeinstalaci už jde vše jak má, tedy ten problém co jsi sem dal viz odkaz už se zdá být vyřešen... nevím v čem to bylo, zkrátka ty repráky po odinstalaci toho ai asus se nastavili na nulovou hlasitost / nebo to bylo něčim jiným.