Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s menu na www strankach (FF + Opera vs. IE)

Ahoj,
chtel jsem vas pozadat, jestli byste se mohli mrknout na tyto www: www.svacao.cz. Jedna se mi o nespravne zobrazeni v pravem a levem sloupci (modry podklad) v IE, ruzne to preskakuje, hlavne pri prejeti ukazatelem mysi. Ve FF i v Opere to funguje dobre. Predesilam, ze nejsem v kodovani www zbehly, pouze pokud by to bylo pro vas zkusenejsi jasna a snadna vec na opravu, tak budu vdecny za radu, kam mam soustredit pozornost.

Predem diky.
M.

V 99% to tak je. Ale v tvém případe koukám, že to autor šablony trochu zkomplikoval. :-|

/* ----- suckerfish code ----- */

sfHover = function() {
	var sfEls = document.getElementById("nav").getElementsByTagName("LI");
	for (var i=0; i<sfEls.length; i++) {
		sfEls[i].onmouseover=function() {
			this.className+=" sfhover";
		}
		sfEls[i].onmouseout=function() {
			this.className=this.className.replace(new RegExp(" sfhover\\b"), "");
		}
if (window.attachEvent) window.attachEvent("onload", sfHover);

http://www.svacao.cz/wp-content/themes/i-TALK/lexus .js