Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde jsou ve Windows uloženy online wallpapery?

Zdravím osoby šťourající se ve Windows které vědí i to, o čem běžný uživatel, jako jsem já, nemá ani ponětí.
Pro wallpapery a zamykací obrazovky používám Bing Wallpaper. Občas se tam zjeví to, co se mi hodně moc líbí.
Přesně tak to je i s obrázkem v příloze. Je to moje současná zamykací obrazovka. Jenže bing mi všechno časem změní. Proto se ptám jestli nevíte kde jsou uloženy tyto fotky.
Vyhledala jsem si složku

%LocalAppData%/Microsoft/BingWallpaperApp/WPImages/

V ní jsou ale jen wallpapery, ktery se momentálně používají na desktopu. Nikde jsem nenašla zamykací obrazovku.
Pomůžete mi tu složku najít?
Děkuji.

Zkus mrknout sem:
C: > Users > [jméno_uživatele] > AppData > Local > Packages > Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy > LocalState > Assets

Je nutné mít zapnuté zobrazování skrytých souborů a k obrázkům doplnit příponu .jpg.